| Tip | Sef |
| Brava | Elektronska + master ključ |
| Napajanje brave | 4 baterije 1.5V AAA |
| Polica | 1 polica |
| Debljina vrata | 4mm |
| Ankerisanje | Da |
| Dimenzije (spoljne) | 401x400x356 |
| Dimenzije (unutrašnje) | 398x397x301 |
| Težina | 19kg |
| Boja | Siva |
Sef AIKO T-40 EL
Na stanju
SKU
DE_J311
17.391 RSD
Na rate već od 2.898,50 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Sef AIKO T-40 EL |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | demark |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju











Potvrdi svoju prijavu