| Tip | Dečiji sef |
| Brava | Elektronska + master ključ |
| Napajanje brave | 4 baterije 1.5V AAA |
| Polica | Nema |
| Debljina vrata | 2.8mm |
| Ankerisanje | Da |
| Dimenzije (spoljne) | 170mm x 260mm x 230mm |
| Dimenzije (unutrašnje) | 168mm x 258mm x 197mm |
| Težina | 5kg |
| Boja | Žuta |
Sef T-170 El Dance
Na stanju
SKU
DE_C544
7.200 RSD
Na rate već od 1.200 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Sef T-170 El Dance |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | demark |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!





Potvrdi svoju prijavu