| Tip | Za manje vredne predmete, dokumenta i drugo |
| Brava | Elektronska + master ključ |
| Napajanje brave | 4 baterije 1.5V AAA |
| Polica | Ne |
| Debljina vrata | 2,8mm |
| Ankerisanje | Da |
| Dimenzije (spoljne) | 171x260x230mm |
| Dimenzije (unutrašnje) | 168x257x175mm |
| Težina | 4kg |
| Boja | Siva |
Sef AIKO T-17 EL
Na stanju
SKU
DE_H074
9.425 RSD
Na rate već od 1.570,83 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Sef AIKO T-17 EL |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | demark |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!








Potvrdi svoju prijavu