The store will not work correctly when cookies are disabled.
Sef AIKO T-28 KL
8.864 RSD
Na rate već od 1.477,33 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
| Tip | Za manje vredne predmete, dokumenta i drugo |
| Brava | Ključ (2 ključa u pakovanju) |
| Polica | 1 polica |
| Debljina vrata | 2,8mm |
| Ankerisanje | Da |
| Dimenzije (spoljne) | 280x340x295 |
| Dimenzije (unutrašnje) | 277x337x240mm |
| Težina | 8kg |
| Boja | Siva |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Sef AIKO T-28 KL |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | demark |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!
Potvrdi svoju prijavu