| Tip | Za manje vredne predmete, dokumenta i drugo |
| Brava | Ključ (2 ključa u pakovanju) |
| Polica | 1 polica |
| Debljina vrata | 2,8mm |
| Ankerisanje | Da |
| Dimenzije (spoljne) | 280x350x300mm |
| Dimenzije (unutrašnje) | 278x348x267mm |
| Težina | 8,3kg |
| Boja | Grafit |
Sef AIKO T-280 KL
Na stanju
SKU
DE_H073
7.406 RSD
Na rate već od 1.234,33 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Sef AIKO T-280 KL |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | demark |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!






Potvrdi svoju prijavu