| Tip | Za manje vredne predmete, dokumenta i drugo |
| Brava | Ključ (2 ključa u pakovanju) |
| Polica | Ne |
| Debljina vrata | 2,8mm |
| Ankerisanje | Da |
| Dimenzije (spoljne) | 200x310x200mm |
| Dimenzije (unutrašnje) | 198x308x167mm |
| Težina | 4,5kg |
| Boja | Grafit |
Sef AIKO T-200 KL
Na stanju
SKU
DE_H072
5.723 RSD
Na rate već od 953,83 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Sef AIKO T-200 KL |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | demark |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju


Potvrdi svoju prijavu