| Proizvođač | Kingston |
|---|---|
| Namena | Desktop |
| Tip memorije | DDR4 |
| Količina memorije | 32 GB |
| Radni takt | 3200 MHz |
| Hladnjaci | Da |
| Pakovanje | 1 x 32 GB |
| Paket za | Single channel |
| Voltaža | 1.2 V |
| Latencija | CL 16 |
| Preporučeno za | Igrače/ProOffice |
| Boja | Crna |
RAM DDR4 32GB 3200MHz Kingston Fury Beast Black KF432C16BB/32
Na stanju
SKU
DS_23889
19.331 RSD
Na rate već od 3.221,83 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | RAM DDR4 32GB 3200MHz Kingston Fury Beast Black KF432C16BB/32 |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | dsc |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!















Potvrdi svoju prijavu