| Kapacitet | 32GB |
|---|---|
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina prenosa podataka | 3.200MT/s |
| Vrsta | DIMM |
| Voltaža | 1.35V |
| Latencija | 16-20-20 |
| Broj pinova | 288 |
| Napomena | intel XMP 2.0 |
| RGB | Da |
| Serija | Fury Beast RGB |
| Broj modula u pakovanju | 1 |
| Reklamacioni period | 120 meseci |
Memorija DDR4 32GB 3200MHz Kingston Beast RGB KF432C16BB2A/32 Fury
Na stanju
SKU
US_740617337488
25.188 RSD
Na rate već od 4.198 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Memorija DDR4 32GB 3200MHz Kingston Beast RGB KF432C16BB2A/32 Fury |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!









Potvrdi svoju prijavu