| Proizvođač | Kingston |
|---|---|
| Namena | Za Desktop |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 2x 16GB |
| Radni takt | 6000 MHz |
| Hladnjaci | Da |
| Pakovanje | 2 x 16 GB |
| Paket za | Quad channel |
| Voltaža | 1.4 V |
| Latencija | CL 30 |
| Preporučeno za | Igrače |
| Boja | Crna |
RAM DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz Kingston Fury Black RGB KF560C30BBEAK2-32
Na stanju
SKU
DS_39059
62.403 RSD
Na rate već od 10.400,50 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | RAM DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz Kingston Fury Black RGB KF560C30BBEAK2-32 |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | dsc |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!







Potvrdi svoju prijavu