| Gaming: | Da |
| Tip: | SO-DIMM DDR4 |
| RGB: | Ne |
| Kapacitet: | 32GB |
| Napon: | 1.2V |
| Maksimalna frekvencija: | 3200Mhz |
| Latencija: | CL20 |
| EAN: | 740617318371 |
Memorija SODIMM DDR4 32GB 3200MHz Kingston Fury Impact KF432S20IB/32
Na stanju
SKU
US_KF432S20IB/32
25.188 RSD
Na rate već od 4.198 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Memorija SODIMM DDR4 32GB 3200MHz Kingston Fury Impact KF432S20IB/32 |
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!











Potvrdi svoju prijavu