| Opis proizvoda: | • Značajno poboljšavanje antibakterijskog efekata i sprečavanje buđi, što je dobro rešenje za čist vazduh uz antibakterijska krilca. • Pametna glasovna kontrola sa kojom je moguće regulirati temperaturu, uključiti ili isključiti uređaj, kao i podesiti režim rada. • Kombinacija četiri filtera efikasno uklanja sve vrste prašine i neprijatnih mirisa u vazduhu i osvežava vazduh unutar prostorije. |
| Kapacitet klima uređaja: | 12000 BTU |
| Boja: | Bela |
| Bežično upravljanje: | Wi-Fi (ugrađen) |
| Freon: | R32 |
| SEER koeficijent: | 6.8 |
| SCOP koeficijent: | 4 |
| Nivo buke (unutrašnja jedinica): | 57 dB |
| Nivo buke (spoljašnja jedinica): | 54 dB |
| Funkcije: | Daljinsko upravljanje TMS sistem kontrole Upravljanje glasom Automatsko ponovno uključenje (kod nestanka struje) Memorija položaja krilaca Automatski rad Funkcija samočišćenja Zaštita od zamrzavanja Noćni režim rada Turbo rad Hlađenje Grejanje Odvlaživanje Ventiliranje - provetravanje Zaštita od hladnog vazduha Automatsko odmrzavanje Funkcija hitnog uključivanja FreezeProtect -15°C |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (ŠxVxD): | 83.5 x 25.6 x 19.5 cm |
| Dimenzije spoljašnje jedinice (ŠxVxD): | 78 x 54 x 26 cm |
| Masa unutrašnje jedinice: | 7.7 kg |
| Masa spoljašnje jedinice: | 25 kg |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 6926597725031 |
Klima uređaj Hisense Comfort 12K KE35MR0EG Inverter
Na stanju
SKU
US_6926597725031
44.100 RSD
Na rate već od 7.350 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Klima uređaj Hisense Comfort 12K KE35MR0EG Inverter |
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!


















Potvrdi svoju prijavu