The store will not work correctly when cookies are disabled.
REALME C71 RMX5303 Forest Owl 6/128GB mobilni telefon
15.950 RSD
Na rate već od 2.658,33 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Osnovne karakteristike| Tip | Smartphone (pametni telefon) |
| SIM kartice | 2 (Dual SIM) |
| Format SIM kartice | Nano-SIM |
| Oblik | Monoblok |
Mobilna mreža| GSM mreža | 850MHz, 900MHz, 1.800MHz, 1.900MHz |
| HSDPA mreža | 850MHz, 900MHz, 2.100MHz |
| WCDMA mreža | Da |
| Protokoli | 4G |
Ekran| Veličina ekrana | 6.67 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.604 x 720 |
| Tip panela | IPS |
| Paleta boja | 16.7 miliona |
| Ostalo | 120Hz, 83% NTSC, 725 nita |
Softver| Operativni sistem | Android 15, Realme UI |
Čipset| Procesor | Unisoc T7250 |
| Broj jezgara | 8 (2 + 6) |
| Radni takt procesora | 1.8Ghz + 1.6Ghz |
| RAM memorija | 6GB |
| Grafički procesor | ARM Mali G57 MP1 |
Memorija| Unutrašnja memorija | 128GB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSDXC |
Kamera| Rezolucija zadnje kamere | 50MP |
| Video rezolucija zadnje kamere | 1080p@30fps |
| Ostale osobine zadnje kamere | LED blic, Panorama režim |
Prednja kamera| Rezolucija prednje kamere | 5MP |
| Video rezolucija prednje kamere | 1080p@30fps |
Povezivost| Wi-Fi standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac, 2.4GHz+5GHz |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Priključci | USB Tip C |
Ostale karakteristike| GPS navigacija | GLONASS, GPS, GALILEO, BeiDou |
Baterija| Kapacitet | 6.300mAh |
| Ostalo | Punjenje 45W |
Fizičke karakteristike| Dimenzije | 165.8mm x 75.9mm x 7.8mm |
| Masa | 196g |
| Boja | Zelena |
| Opis boje | Forest Owl |
Reklamacioni period| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | REALME C71 RMX5303 Forest Owl 6/128GB mobilni telefon |
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | ewe |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!
Potvrdi svoju prijavu