| Displej | 6.78" |
| Rezolucija | 2.4K FHD+, 1080x2460px |
| Osvežavanje ekrana | 120Hz |
| CPU | MediaTek Helio G99 8 jezgara |
| Ram | 8GB |
| Interna memorija | 128GB |
| Prednja kamera | 13MP (Samsung® ISOCELL 3L6) |
| Zadnja kamera | 64MP (Samsung® ISOCELL GW3) |
| Operativni sistem | Android 13 |
| Baterija | 5000mAh33W brzo punjenje |
| SIM slot: | Dual SIM |
| Dimenzije | 168.5*76.6*8.35mm |
| Pakovanje | TelefonPunjačKabl za punjenje (USB-C na USB-C)korisničko upustvoSilikonska maskicaZaštitna folija za ekran |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 6931548315148 |
Mobilni telefon Blackview Shark 8 8/128 GB Gray
Na stanju
SKU
US_Shark 8 8/128
15.108 RSD
Na rate već od 2.518 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Mobilni telefon Blackview Shark 8 8/128 GB Gray |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!















Potvrdi svoju prijavu