| Dijagonala ekrana: | 6.78" |
| Karakteristike ekrana: | • Gustina ekrana: ~396 ppi• Osvežavanje: 90 Hz• Rezolucija: 2460 x 1080• Osvetljenje: 800 nits |
| Verzija operativnog sistema: | Android 14, HIOS 14 |
| RAM memorija: | 8 GB |
| Opis procesora: | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Čipset: | Mediatek Helio G91 (12 nm) |
| Grafika: | Mali-G52 MC2 |
| Interna memorija: | 256 GB |
| Proširenje interne memorije: | microSDXC |
| Zadnja kamera: | 64 Mpix |
| Opis zadnje kamere: | 64 MP, (wide), 1/1.73", 0.8µm, PDAFAuxiliary lensFeatures: Quad-LED flash, HDRVideo: 1440p@30fps, 1080p@30fps |
| Opis prednje kamere: | 13 MP, (wide)Features: Dual-LED dual-tone flashVideo: 1080p@30fps |
| Senzori: | • Čitač otiska prsta (bočno montiran) |
| Interfejs za punjenje: | USB-C |
| NFC: | Da |
| Izlaz za slušalice: | Da |
| Snaga punjenja: | 18 W |
| Otpornost na prašinu i vodu: | IP64 |
| Kapacitet baterije: | 5000 mAh |
| SIM slot: | Dual SIM |
| SIM slot tip: | Nano SIM |
| eSIM: | Ne |
| 2G mreža: | Da |
| 3G mreža: | Da |
| 4G (LTE): | Da |
| 5G mreža: | Ne |
| Dimenzije: | 168 x 76.4 x 7.7 mm |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 4894947047879 |
Mobilni telefon TECNO Spark 30 8/256GB Stellar Shadow
Na stanju
SKU
US_4894947047879
11.328 RSD
Na rate već od 1.888 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Mobilni telefon TECNO Spark 30 8/256GB Stellar Shadow |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!















Potvrdi svoju prijavu