| Proizvođač | Kingston |
|---|---|
| Namena | Za Desktop |
| Tip memorije | DDR4 |
| Količina memorije | 16 GB |
| Radni takt | 3600 MHz |
| Hladnjaci | Da |
| Pakovanje | 2 x 8 GB |
| Paket za | Dual Channel |
| Voltaža | 1.35 V |
| Latencija | CL 17 |
| Boja | Crna |
RAM Kingston DDR4 16GB (2x8GB) 3600MHz KF436C17BB2AK2/16 w/RGB Heatsink
Na stanju
SKU
DS_40105
29.664 RSD
Na rate već od 4.944 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | RAM Kingston DDR4 16GB (2x8GB) 3600MHz KF436C17BB2AK2/16 w/RGB Heatsink |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | dsc |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!





















Potvrdi svoju prijavu