| Gaming: | Da |
| Tip: | DDR5 |
| RGB: | Da |
| Kapacitet: | 32GB |
| Napon: | 1.25V |
| Maksimalna frekvencija: | 5200MHz |
| Latencija: | CL40 |
RAM DDR5 32GB 5200MT/s Kingston Fury Beast RGB Black KF552C40BBA-32
Na stanju
SKU
DS_33356
55.198 RSD
Na rate već od 9.199,67 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | RAM DDR5 32GB 5200MT/s Kingston Fury Beast RGB Black KF552C40BBA-32 |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | dsc |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!












Potvrdi svoju prijavu