| Brand | Kingston |
| Veličina računarske memorije | 32 GB |
| Tehnologija RAM memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 5200 MHz |
| Kompatibilni uređaji | Desktop |
RAM DDR5 32GB (2x16GB) 5200MHz Kingston FURY Beast Black KF552C40BBK2-32
Na stanju
SKU
DS_39052
55.519 RSD
Na rate već od 9.253,17 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | RAM DDR5 32GB (2x16GB) 5200MHz Kingston FURY Beast Black KF552C40BBK2-32 |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | dsc |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!









Potvrdi svoju prijavu