| Model | GP-P650G-US |
| PFC | Active PFC(>0.9 typical) |
| Snaga | 650W |
| Dimenzije ventilatora | 120mm Hydraulic Bearing (HYB) Fan |
| Voltaža | 100-240 Vac(full range) |
| Frekvencija | 60-50 Hz |
| Dimenzije | 150 x 140 x 86 mm |
| 80 PLUS | Gold |
| Zaštita | OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Priključci | 1x ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 600mm1x CPU/EPS 4+4 Pin x 1 : 600mm2x PCI-e 6+2 Pin x 4 : 500mm+150mm2x SATA x 6 : 500mm+150mm+150mm1x 4 Pin Peripheral x 3+4-Pin floppy x 1 : 500mm+150mm+150mm+150mm |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8504408590 |
Napajanje 650W Gigabyte GP-P650G Gold
Na stanju
SKU
US_GP-P650G
7.296 RSD
Na rate već od 1.216 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Napajanje 650W Gigabyte GP-P650G Gold |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!



















Potvrdi svoju prijavu