| Model: | System Power 11 |
| Snaga: | 550W |
| Efikasnost: | 80 PLUS® Bronze |
| Modularno: | NE |
| Topologija: | Double forward + DC-DC |
| Napon: | 200 - 240 |
| Frekvencija: | 50Hz |
| Zaštita: | OTP (over temperature protection) ✓OCP (over current protection) ✓OPP (over power protection) ✓SCP (short circuit protection) ✓OVP (over Voltage protection) ✓UVP (under Voltage protection) ✓SIP (Surge & Inrush protection) ✓ |
| Kablovi: | 1x PATA5x SATA2x PCIe 6+2pin (GPU)1x 12V-2x6 cables1x P4 (CPU)1x 4+4pin (CPU)1x 20+4pin (ATX-Motherboard) |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine + 3 godine dodatne proizvođačke garancije |
| EAN: | 4260052191866 |
Napajanje Be Quiet System Power 11 550W Bronze BP010EU ATX3.1
Na stanju
SKU
US_BP010EU
8.052 RSD
Na rate već od 1.342 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Napajanje Be Quiet System Power 11 550W Bronze BP010EU ATX3.1 |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!




















Potvrdi svoju prijavu