The store will not work correctly when cookies are disabled.
Napajanje 650W ZEUS ZUS-650 12cm bulk
2.281 RSD
Na rate već od 380,17 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
| Tip | Standardno |
| Oblik (Form factor) | ATX (PS2) |
| Izlazna snaga | 650 W |
| 20+4 pin | 1 |
| 4pin 12V | 1 |
| PCI-e 6 Pin | 1 |
| SATA | 3 |
| Molex 4 pin | 1 |
| Prečnik ventilatora | 12 cm |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Napajanje 650W ZEUS ZUS-650 12cm bulk |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!
Potvrdi svoju prijavu