The store will not work correctly when cookies are disabled.
INFOSEC COMMUNICATION X1 1600 USB IEC UPS outlet
14.122 RSD
Na rate već od 2.353,67 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Osnovne karakteristike| Tip | UPS (Uninterruptible Power Supply) |
| Režim rada | Line interactive |
| Snaga (VA) | 1.600 |
| Snaga (W) | 900 |
Baterija| Broj baterija | 2 |
| Voltaža | 12V |
| Kapacitet | 9Ah |
| Punjenje | 90% kapaciteta za 4h do 6h |
| Vreme rada baterije | 50% Load - 18 min |
Priključci / Slotovi| Ulazni priključci | 1x IEC C14 |
| Izlazni priključci | 6x IEC C13 |
| Povezivost | USB (Tip B) |
Zaštita| Vrsta zaštite | Zaštita od prevelikog opterećenja (napona) |
Ostale karakteristike| Dodatne funkcije | "Hladan start", AVR (automatski regulator napona) |
| Displej | LED |
| Softver | InfoPower |
| Ostalo | Alarm(uključenu bateriju, prazna baterija, menjanje baterije) |
Fizičke karakteristike| Dimenzije | 320mm x 182mm x 130mm |
| Masa | 10.7kg |
| Nivo buke | <40dB |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 3x kabl naponski IEC C13 - IEC C14 (muško-ženski), Uputstvo za upotrebu |
| Stanje | Servisirano, Oštećena ambalaža, Sitni tragovi korišćenja |
Reklamacioni period| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Baterija | Zakonski rok |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | INFOSEC COMMUNICATION X1 1600 USB IEC UPS outlet |
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | ewe |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!
Potvrdi svoju prijavu