The store will not work correctly when cookies are disabled.
NJOY Cadu 650 360W UPS (UPCMTLS665TCAAZ01B)
6.839 RSD
Na rate već od 1.139,83 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Osnovne karakteristike| Tip | UPS (Uninterruptible Power Supply) |
| Režim rada | Line interactive |
| Snaga (VA) | 600 |
| Snaga (W) | 360 |
| Faktor snage | 0.6 |
Baterija| Broj baterija | 1 |
| Punjenje | 90% kapaciteta za 3h |
| Vreme rada baterije | 50% Load - 6 min, 75% Load - 40s, 25% Load - 18 min23s |
Priključci / Slotovi| Izlazni priključci | 2x šuko |
| Povezivost | HID USB |
| Ostali priključci / Slotovi | 1x RJ-45, 1x RJ-11 |
Zaštita| Vrsta zaštite | Telefonska (modemska) zaštita, Zaštita od prevelikog opterećenja (napona), Lan Zaštita |
Ostale karakteristike| Dodatne funkcije | "Hladan start", Auto-Restart, Boost and buck automatska stabilizacija napona, Off-Mode punjenje |
| Displej | LCD |
| Ostalo | Mikroprocesorska kontrola garantuje visoku pouzdanost, Alarm |
Fizičke karakteristike| Dimenzije | 287mm x 142mm x 100mm |
| Masa | 4.4kg |
| Nivo buke | <40dB |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
Reklamacioni period| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Baterija | 12 meseci |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | NJOY Cadu 650 360W UPS (UPCMTLS665TCAAZ01B) |
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | ewe |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!
Potvrdi svoju prijavu