The store will not work correctly when cookies are disabled.
NJOY Cadu 850 480W UPS (UPCMTLS685TCAAZ01B)
7.448 RSD
Na rate već od 1.241,33 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Osnovne karakteristike| Tip | UPS (Uninterruptible Power Supply) |
| Režim rada | Line interactive |
| Snaga (VA) | 800 |
| Snaga (W) | 480 |
| Faktor snage | 0.6 |
| Efikasnost | 100% |
Baterija| Broj baterija | 1 |
| Punjenje | 90% kapaciteta za 3h |
| Vreme rada baterije | 100% Load - 1 min, 50% Load - 2.4 min, 25% Load - 21min, 75% Load - 1 min |
Priključci / Slotovi| Ulazni priključci | 2x šuko |
| Povezivost | HID USB |
| Ostali priključci / Slotovi | 2x RJ-45/11 |
Zaštita| Vrsta zaštite | Telefonska (modemska) zaštita, Zaštita od prevelikog opterećenja (napona), Lan Zaštita |
Ostale karakteristike| Dodatne funkcije | "Hladan start", Auto-Restart, Boost and buck automatska stabilizacija napona, Off-Mode punjenje |
| Displej | LCD |
| Ostalo | Mikroprocesorska kontrola garantuje visoku pouzdanost, Alarm, Ultra fast charger |
Fizičke karakteristike| Dimenzije | 287mm x 142mm x 100mm |
| Masa | 5kg |
| Nivo buke | <40dB |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
Reklamacioni period| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Baterija | 12 meseci |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | NJOY Cadu 850 480W UPS (UPCMTLS685TCAAZ01B) |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | ewe |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!
Potvrdi svoju prijavu