| Proizvođač | AMD |
|---|---|
| Tip procesora | AMD Ryzen |
| Podnožje ( soket ) | AM5 |
| Broj jezgara | 8 |
| Broj Threads | 16 |
| Clock brzina | 4.2 GHz |
| Max Turbo Frekvencija | 5.0 GHz |
| Način izrade | 5 nm |
| Maks. Potrošnja u W | 120 |
| Grafičko jezgro u procesoru | AMD Radeon Graphics |
| Pakovanje | Bez kulera |
| Boja | Siva |
Procesor AMD AM5 Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz tray
Na stanju
SKU
US_100-000000910
39.048 RSD
Na rate već od 6.508 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Procesor AMD AM5 Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz tray |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!







Potvrdi svoju prijavu