| Preorder | No |
| Warranty | |
| Brend | Intel |
| Podnožje | Intel® 1851 |
| Broj jezgara | 14 |
| NPU | |
| Threads | 14 |
| Tehnologija izrade | TSMC N3B (3nm) |
| TDP | 125W |
| Radna frekvencija | 4.2GHz |
| Turbo frekvencija | 5.2GHz |
| L2 keš memorija | 26MB |
| L3 keš memorija | 24MB |
| Integrisani grafički procesor | Intel Graphics |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Procesor Intel 1851 Ultra 5 245K 5.2GHz
Na stanju
SKU
US_245Kbox
28.968 RSD
Na rate već od 4.828 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Procesor Intel 1851 Ultra 5 245K 5.2GHz |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!










Potvrdi svoju prijavu