| Podnožje | Intel® 1200 |
| Tip procesora | Intel® Core™ i3 |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| Threads | 8 |
| Tehnologija izrade | 14 nm |
| TDP | 65W |
| Radna frekvencija | 3.7 GHz |
| Turbo frekvencija | 4.4 GHz |
| Integrisani grafički procesor | Intel® UHD Graphics 630 |
| Intel Smart Cache | 6 MB |
Procesor 1200 Intel i3-10105 3.7 GHz tray
Nema na stanju
SKU
US_CM8070104291321
12.966 RSD
Na rate već od 2.161 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Procesor 1200 Intel i3-10105 3.7 GHz tray |
| Zemlja porekla | Kina, Malezija |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!













Potvrdi svoju prijavu