| Podnožje: | Intel® 1200 |
| Tip procesora: | Intel® Core™ i3 |
| Broj jezgara: | 4 |
| Threads: | 8 |
| Tehnologija izrade: | 14 nm |
| TDP: | 65W |
| Radna frekvencija: | 3.7GHz |
| Turbo frekvencija: | 4.4GHz |
| L2 keš memorija: | 4 x 256 KB |
| L3 keš memorija: | 6MB |
| Integrisani grafički procesor: | Nema |
Procesor 1200 Intel i3-10105F 3.7 GHz Tray
Na stanju
SKU
US_CM8070104291323
6.918 RSD
Na rate već od 1.153 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Procesor 1200 Intel i3-10105F 3.7 GHz Tray |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!








Potvrdi svoju prijavu