The store will not work correctly when cookies are disabled.
Procesor 1200 Intel i3-10100F 3.6GHz Tray
7.295 RSD
Na rate već od 1.215,83 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
| Podnožje | Intel® 1200 |
| Tip procesora | Intel® Core™ i3 |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| Threads | 8 |
| Tehnologija izrade | 14 nm |
| TDP | 65W |
| Radna frekvencija | 3.6 GHz |
| Turbo frekvencija | 4.3 GHz |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Procesor 1200 Intel i3-10100F 3.6GHz Tray |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!
Potvrdi svoju prijavu