| Tip: | Pegla na paru |
| Grejna ploča: | Keramička |
| Snaga: | 2200 W |
| Kapacitet rezervoara za vodu: | 300 ml |
| Boja: | Plava |
| Varijabilna para: | 35 g/min |
| Udar pare: | Do 160 grama |
| Funkcija prskanja: | Da |
| Funkcije: | - Funkcija za zaustavljanje kapanja - Pogodno za vodu iz slavine - Vertikalni udar pare - Spreman za korištenje za 35 sekundi |
| Masa: | 1.2 kg |
| Dimenzije (ŠxVxD): | (Š x V x D): 32 x 13 x 16.2 cm |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8720389003042 |
Pegla Philips DST3020/20 2200W/keramička ploča
Na stanju
SKU
US_8720389003042
4.272 RSD
Na rate već od 712 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Pegla Philips DST3020/20 2200W/keramička ploča |
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!















Potvrdi svoju prijavu