The store will not work correctly when cookies are disabled.
Pegla Philips DST3011/20 snaga 2100W/keramička ploča
5.897 RSD
Na rate već od 982,83 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
| Tip | Pegla na paru |
| Snaga | 2100 W |
| Podloga | Keramička |
| Kapacitet rezeorvara za vodu | 300 ml |
| Udar pare | Do 140 grama |
| Dodatni udar pare | 30 g/min |
| Funkcija prskanja | Da |
| Funkcije i karakteristike | Drip stop Prikladna voda iz slavine Vertikalna para Način uštede energije Ugrađeni klizač za čišćenje kamenca Spremna za upotrbu za 35 sekundi |
| Boja | Bela/Plava |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Pegla Philips DST3011/20 snaga 2100W/keramička ploča |
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!
Potvrdi svoju prijavu