| Model: | SFX Power 3 |
| Snaga: | 450W |
| Efikasnost: | 80 Plus Bronze |
| Modularno: | Ne |
| Topologija: | DC/DC |
| Napon: | 100 - 240V |
| Frekvencija: | 50-60Hz |
| Zaštita: | OCP (over current protection) OPP (over power protection) SCP (short circuit protection) OVP (over Voltage protection) UVP (under Voltage protection) SIP (Surge & Inrush protection) |
| Kablovi: | 1x FDD (Floppy)2x PATA3x SATA2x PCIe 6+2pin (GPU)1x 4+4pin (CPU)1x 20+4pin (ATX-Motherboard) |
| Garancija: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 4260052188279 |
Napajanje Be Quiet SFX Power 3 450W BN321
Na stanju
SKU
US_BN321
8.808 RSD
Na rate već od 1.468 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Napajanje Be Quiet SFX Power 3 450W BN321 |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!

















Potvrdi svoju prijavu