| Model: | Pure Power 12 M |
| Snaga: | 1200W |
| Efikasnost: | 80 Plus Gold |
| Modularno: | Da |
| Topologija: | LLC + SR + DC/DC |
| Napon: | 100 - 240V |
| Frekvencija: | 50-60Hz |
| Zaštita: | OCP (over current protection)OVP (over Voltage protection)UVP (under Voltage protection)SCP (short circuit protection)OTP (over temperature protection)OPP (over power protection)SIP (Surge & Inrush Protection) |
| Kablovi: | 2x PATA6x SATA4x PCIe 6+2pin (GPU)1x 8pin (CPU)1x 4+4pin (CPU)1x 20+4pin (ATX-Motherboard) |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine + 8 godine dodatne proizvođačke garancije |
| EAN: | 4260052190166 |
Napajanje Be Quiet Pure Power 12 M 1200W BN346 Gold Modularno ATX3.0
Na stanju
SKU
US_BN346
26.574 RSD
Na rate već od 4.429 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Napajanje Be Quiet Pure Power 12 M 1200W BN346 Gold Modularno ATX3.0 |
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju









Potvrdi svoju prijavu