| Tip | Standardno |
| Oblik (Form factor) | ATX (PS2) |
| Izlazna snaga | 500 W |
| 20+4 pin | 1 |
| 4pin 12V | 1 |
| SATA | 2 |
| Molex 4 pin | 2 |
| Prečnik ventilatora | 12 cm |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: |
Napajanje 500W ZEUS ZUS500 12cm
Na stanju
SKU
US_ZUS 500
1.439 RSD
Na rate već od 239,83 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Napajanje 500W ZEUS ZUS500 12cm |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!












Potvrdi svoju prijavu