The store will not work correctly when cookies are disabled.
LOGITECH MX Keys Mini Wireless Illuminated tastatura Graphite US
14.143 RSD
Na rate već od 2.357,17 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Karakteristike| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Bluetooth®, USB bežični prijemnik |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Napajanje | Punjiva baterija |
| Domet | Do 10m |
Tastatura| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | USB bežični prijemnik, Bluetooth® |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Domet | Do 10m |
Fizičke karakteristike| Dimenzije | 295.99mm x 131.95mm x 20.97mm |
| Masa | 506.4g |
| Boja | Grafitno siva |
| Pakovanje | USB kabl |
| Stanje | Nekorišćeno |
Reklamacioni period| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | LOGITECH MX Keys Mini Wireless Illuminated tastatura Graphite US |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | ewe |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!
Potvrdi svoju prijavu