The store will not work correctly when cookies are disabled.
LOGITECH K860 Ergo Wireless Split US tastatura
15.559 RSD
Na rate već od 2.593,17 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Karakteristike| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Bluetooth®, USB bežični prijemnik |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Ostale osobine | Odmarač zgloba, Ergonomični dizajn, Logitech Options™ |
| Napajanje | 2x AAA baterije |
| Domet | Do 10m |
Tastatura| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | USB bežični prijemnik, Bluetooth® |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Domet | Do 10m |
| Napajanje | 2x AAA baterije |
Fizičke karakteristike| Dimenzije | 456mm x 233mm x 48mm |
| Masa | 1.160g |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
Reklamacioni period| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | LOGITECH K860 Ergo Wireless Split US tastatura |
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | ewe |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!
Potvrdi svoju prijavu