The store will not work correctly when cookies are disabled.
IG-MAX Kućište E0901-6650 1F TORPEDO 650W
6.498 RSD
Na rate već od 1.083 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Osnovne karakteristike| Format kućišta | Mid Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX |
Napajanje| Snaga napajanja | 650W |
Unutrašnja ležišta| Unutrašnja 2.5" ležišta | 2 |
Priključci napred| USB 3.0 | 1x TipA |
| USB 2.0 | 2x Tip A |
| Audio | 2x 3.5mm |
| Kontroler | Dugme na kućištu za odabir predefinisanih ARGB profila |
Ležišta za ventilatore| Prednja strana | 3x120mm |
| Poleđina | 1x 120mm |
| Gornja strana | 2x 120mm ili 2x 140mm |
Ugrađeni ventilatori| Poleđina | 1x120mm |
Ležišta za hladnjake| Prednja strana | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm |
| Gornja strana | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm |
Kompatibilnost| Maksimalni broj slotova | 7 |
Fizičke karakteristike| Dimenzije | 420mm x 355mm x 190mm |
| Materijal | Čelik, Staklo |
| Masa | 3.1kg |
| Boja | Crna |
| Ostalo | Bočno kaljeno staklo |
Reklamacioni period| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | IG-MAX Kućište E0901-6650 1F TORPEDO 650W |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | ewe |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!
Potvrdi svoju prijavu