| Tip | Midi Tower |
| Kompatibilnost | ATX, micro-ATX |
| Napajanje | 650W |
| 3.5" | 2 |
| 2.5" | 3 |
| USB 2.0 | 2 |
| Audio | 3.5mm |
| Dimenzije | 350x183x430mm |
| Materijal | Čelik, Staklo |
| Boja | Crna |
Kućište ZEUS L05 650W
Na stanju
SKU
US_LO5650
4.398 RSD
Na rate već od 733 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Kućište ZEUS L05 650W |
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!










Potvrdi svoju prijavu