SMART LED TV 43 Samsung UE43DU7192UXXH 3840x2160/UHD/4K/DVB-T2/S2/C
Nema na stanju
SKU
US_8806095481777
 33.264 RSD
Na rate već od  5.544 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Dostava na adresu
Brzo
Rok isporuke: 3 do 5 radnih dana
City Express
Direktna dostava na vašu adresu. Pratite paket u realnom vremenu.
490 RSD
za porudžbine ispod 15.000 RSD
Dostava na paketomat
Novo
Preko 200 lokacija
Dostava na Paketomat
Preuzmi kada ti odgovara. Dostupno 24/7 na preko 200 lokacija.
490 RSD
za porudžbine ispod 15.000 RSD
Načini plaćanja
Detalji
Opis
Displej:
  • Dijagonala: 43" (109,2 cm)
  • Rezolucija: 4K Ultra HD (3840 x 2160 piksela)
  • Tehnologija: LED, ravni ekran
  • Frekvencija osvežavanja: 50 Hz
  • Motion Xcelerator za bolji prikaz pokreta
  • HDR10+ podrška
TV Tjuneri:
  • Digitalni: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
  • Analogni i digitalni
Smart TV:
  • Operativni sistem: Tizen
  • Aplikacije: Samsung TV Plus, Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) 2.0.3
  • Podrška za SmartThings i daljinsko upravljanje pametnim telefonom
Audio:
  • 2 zvučnika, RMS snaga: 20 W
  • eARC, prilagodljivi zvuk
Mreža:
  • Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Ethernet LAN
Portovi:
  • 3 HDMI, 1 USB 2.0, 1 RF, CI+ 1.4
Upravljanje:
  • Bežični daljinski, glasovno upravljanje, Amazon Alexa podrška
Potrošnja energije:
  • 53 W (standardno), 0,5 W u standbaju
  • Klasa energetske efikasnosti: G
Težina i dimenzije:
  • Sa postoljem: 7,4 kg
  • Bez postolja: 7,1 kg
  • Dimenzije sa postoljem: 967,5 mm (š), 191 mm (d), 609,7 mm (v)
Tehnologije:
  • Crystal Processor 4K, Q-Symphony
Prava potrošača:Zakonska saobraznost 2 godine
EAN:8806095481777
Deklaracija
Naziv proizvodaSMART LED TV 43 Samsung UE43DU7192UXXH 3840x2160/UHD/4K/DVB-T2/S2/C
Zemlja poreklaTačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda.
Uvoznikuspon
Prava potrošačaZagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Recenzije
0
Rating:
0% of 100