| Boja: | Crna |
| Karakteristike: | - Lagan i kompaktan za lako skladištenje - Broj brzina: 1 |
| Tip posude: | Plastična |
| Snaga: | 200 W |
| Zapremina: | 0.5 l |
| Masa: | 1.05 kg |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 11 x 11 x 22,1 cm |
| EAN: | 8606019606275 |
Seckalica Vox MC 393/snaga 200W/zapremina 0.5L
Nema na stanju
SKU
US_8606019606275
2.139 RSD
Na rate već od 356,50 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Seckalica Vox MC 393/snaga 200W/zapremina 0.5L |
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu