| Model | Kingston 8GB (1x8GB) DDR4 3600MT/s CL17 FURY Beast RGB Black XMP DIMM memorija | KF436C17BB2A/8 |
| Verzija memorije | FURY Beast RGB Black XMP |
| Kategorija memorije | DDR4 288-pin DIMM |
| Kapacitet | 8GB |
| Brzina | 3600 MT/s |
| CAS Latencija | CL17 |
| Voltaža | 1.35V |
RAM Kingston DDR4 8GB 3600MHz KF436C17BB2A/8 FURY BEAST RGB
Na stanju
SKU
DS_35379
11.367 RSD
Na rate već od 1.894,50 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | RAM Kingston DDR4 8GB 3600MHz KF436C17BB2A/8 FURY BEAST RGB |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | dsc |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!












Potvrdi svoju prijavu