| Proizvođač: | Kingston |
| Model: | KF556C40BBA-32 |
| Naziv: | DDR5 32GB 5600MHz [FURY BEAST RGB], Non-ECC UDIMM, CL40 1.25V, 288-Pin 2Rx8, w/RGB Heatsink |
| Barkod: | 0740617328592 |
| Garantni rok: | 120 meseci |
| Vrsta memorije: | DDR5 |
| Kapacitet : | 32GB |
| Radni takt: | 5600MHz |
| Format modula: | DIMM |
RAM DIMM DDR5 32GB 5600 KINGSTON KF556C40BBA-32 Fury Beast Black RGB
Nema na stanju
SKU
DS_29765
13.262 RSD
Na rate već od 2.210,33 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | RAM DIMM DDR5 32GB 5600 KINGSTON KF556C40BBA-32 Fury Beast Black RGB |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | dsc |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu