| Sencor radio sat SRC 1100 B | |
| Radio aparat sa satom | |
| Sistem | Mono |
| Snaga zvučnika | 5 W (1 x 5 W) |
| FM radio sa 10 unapred podešenih stanica | |
| FM Prijemnik | 87,5 - 108 MHz |
| Žuti LED ekran od 0,6" | |
| Funkcija zatamnjivanja | |
| Funkcija za dva alarma | |
| Buđenje uz vibraciju ili radio | |
| Funkcija isključivanja | |
| Funkcija odlaganja | |
| Pomoćna baterija CR-2032 1 X 3 V (baterija se ne dobija uz proizvod) | |
| Snaga | AC 230 V, 50 Hz |
| Dimenzije | 140 x 57 x 52 mm |
| Težina | 290 g |
| Boja | crna |
Radio sat sa alarmom SENCOR SRC 1100 B crna
Na stanju
SKU
US_8590669208821
1.650 RSD
Na rate već od 275 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Radio sat sa alarmom SENCOR SRC 1100 B crna |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu