| Matična ploča: | AM4 Gigabyte A520M S2H VGA/DVI/HDMI/M.2 |
| Procesor: | AMD AM4 Ryzen 5 5600X 3.7GHz |
| Memorija: | 2x DDR4 16GB 3200 MHz AData XPG AX4U320016G16A-SBKD35 |
| SSD: | M.2 NVME 1TB Kingston SNV3S/1000G 6000MBs/4000MBs |
| Grafička karta: | XFX AMD Radeon RX 7600 8GB SPEEDSTER SWFT 210 Core |
| Kućište: | Thermaltake S200 TG |
| Napajanje: | 550W Gigabyte GP-P550SS Silver |
| Garancija: | 36 Meseci |
Računar ZEUS R5 5600X/DDR4 32GB/m.2 1TB/RX7600 8GB
Nema na stanju
SKU
US_7532122212521
95.171 RSD
Na rate već od 15.861,83 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Računar ZEUS R5 5600X/DDR4 32GB/m.2 1TB/RX7600 8GB |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu