| Matična ploča: | AM5 Asus Proart B650-Creator |
| Procesor: | AMD AM5 Ryzen 9 9900X 5.6GHz - Tray |
| CPU Cooler: | Thermaltake Toughair 510 1700/1200/AM4/AM5 TDP 180W |
| Memorija: | DDR5 32GB (2x16) 6400MHz Kingston Fury Beast KF564C32BBK2-32 |
| SSD: | M.2 NVME 1TB AData Legend ALEG-960M-1TCS 7400MBs/6400MBs |
| Grafička karta: | Asus PRIME- RTX5070-O12G NVD/12GB/GDDR7/192 bit/ |
| Kućište: | Asus PROART PA401 Wood TG PWM Black |
| Napajanje: | Asus 750W TUF-GAMING-750B |
| Operativni sistem: | Microsoft Windows 11 Pro |
| Garancija: | 36 Meseci |
Računar ZEUS PROART 9900X/DDR5 32GB/m.2 1TB/RTX5070 12GB/Win11Pro Powered by ASUS
Nema na stanju
SKU
US_5123456789874
226.176 RSD
Na rate već od 37.696 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Računar ZEUS PROART 9900X/DDR5 32GB/m.2 1TB/RTX5070 12GB/Win11Pro Powered by ASUS |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu