| Matična ploča: | 1700 Gigabyte H610M K DDR4 HDMI |
| Procesor: | 1700 Intel i5-12400 2.5 GHz |
| Memorija: | DDR4 16GB 3200 MHz |
| SSD: | M.2 Nvme 2280 4600mbs / 2600mbs 512GB |
| Grafička karta: | Integrisana UHD Graphics 730 |
| Kućište: | ZEUS S08B 500W<br>Zadnji panel: 1 x HDMI 1.4 port, 1 x VGA port, 2 x USB 3.2 (Gen1) porta, 4 x USB 2.0 porta, 1 x LAN port, 3 x audio priključka,<br>Prednji Panel: 2 x usb 3.0 ; 1 x usb c ; 1 x usb 2.0;<br>Biometrijski čitač ličnih karti, Čitač<br>SD, mikro SD kartica<br>Gsm Čitač, 1 x Power, 1 x Ресет дугме |
| Dodatna oprema: | Tastatura (YU slovni raspored)+Optički miš |
| Garancija: | 36 Meseci |
Računar ZEUS i5-12400/DDR4 16GB/M.2 512GB
Na stanju
SKU
US_2565874598512
55.428 RSD
Na rate već od 9.238 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Računar ZEUS i5-12400/DDR4 16GB/M.2 512GB |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!












Potvrdi svoju prijavu