| Karakteristike | |
|---|---|
| Snaga grejača | 1.100 W |
| Donja ploča za peglanje | Perfect Glide površina za peglanje |
| Suvo peglanje | Yes |
| Upravljanje | |
| Termometar | Analogni |
| Regulator temperature | Yes |
| Set filtera za ovlaživač H50DW | |
| Posuda za dolivanje vode | Yes |
| Tehničke informacije | |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 0,07 l |
| Dužina priključnog kabla | 1,9 m |
| Dimenzije aparata (ŠxVxD) | 8,4 × 9,3 × 17,8 cm |
| Dimenzije spakovanog aparata (šxvxd) | 11,6 × 11 × 19 cm |
| Težina jedinice | 0,4 kg |
| Bruto težina aparata | 0,7 kg |
| Priključna snaga | 1.100 W |
Putna pegla Gorenje SIH 1100 TBT snaga 1100w/ploča Perfect Glide/
Nema na stanju
SKU
US_3838782178566
2.333 RSD
Na rate već od 388,83 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Putna pegla Gorenje SIH 1100 TBT snaga 1100w/ploča Perfect Glide/ |
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu