The store will not work correctly when cookies are disabled.
Punjač za laptop USB-C Lenovo 65W GX20P92529
3.876 RSD
Na rate već od 646 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
| Tip | Punjač za laptop |
| Utičnica | AC |
| Snaga | 65 W |
| Voltaža | 100 -240 V |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Punjač za laptop USB-C Lenovo 65W GX20P92529 |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!
Potvrdi svoju prijavu