| Brend | PROSTO |
| Napajanje | 230 V~, 50 Hz |
| Kabel | H05VV-F 3G1.5 mm2 |
| Max. opterećenje | 1000 W, MAX. 4.35 A u namotaju / 3000 W, MAX. 13.04 A razmotan |
| Utičnice | 4 kom. |
| Dužina kabela | 10 m |
| Upotreba | Unutrašnja |
| IP zaštita | IP20 |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8605043303877 |
Produžni kabal na namotaju Prosto HJR4-10-P 10m 1.5mm2/IP20/4 utičnice
Nema na stanju
SKU
US_8605043303877
2.061 RSD
Na rate već od 343,50 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Produžni kabal na namotaju Prosto HJR4-10-P 10m 1.5mm2/IP20/4 utičnice |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu