| Naziv | AMD Ryzen™ 5 PRO 3600 |
| Porodica | Ryzen PRO |
| Serija | Ryzen PRO 3000 serija |
| Format | Desktop računari |
| Raniji kodni naziv | Matisse |
| Broj CPU jezgara | 6 |
| Broj niti | 12 |
| Maksimalni Boost takt | Do 4,2 GHz |
| Osnovni takt | 3,6 GHz |
| L1 keš memorija | 384 KB |
| L2 keš memorija | 3 MB |
| L3 keš memorija | 32 MB |
| Podrazumevani TDP | 65 W |
Procesor AMD AM4 Ryzen 5 Pro 3600 3.6GHz tray
Nema na stanju
SKU
US_AW100000000029
6.918 RSD
Na rate već od 1.153 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Procesor AMD AM4 Ryzen 5 Pro 3600 3.6GHz tray |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu