| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| Model | 3500X |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 6 |
| Radni takt | 3.6GHz |
| Turbo frekvencija | 4.1GHz |
Procesor AMD AM4 Ryzen 5 3500X 3.6GHz Tray
Nema na stanju
SKU
US_100-000000158
4.902 RSD
Na rate već od 817 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Procesor AMD AM4 Ryzen 5 3500X 3.6GHz Tray |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!


Potvrdi svoju prijavu